Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Ми рекомендуємо
Часи
Наше опитування
На якій мові публікувати матеріали та новини?
Всього відповідей: 143
Соціальні сеті
Головна » 2012 » Квітень » 13 » Незаможних забезпечать китайськими цифровими ТВ-приймачами
22:51
Незаможних забезпечать китайськими цифровими ТВ-приймачами
За кошти держпрограми по забезпеченню приставками для прийому цифрового телебачення малозабезпечених громадян побореться одна з двох компаній-партнерів провайдера цифрової мережі "Зеонбуд". Вчора було оголошено, що до тендера були допущені компанії Strong і "Ромсат", які запропонували практично ідентичні пристрою за цінами, з різницею всього в 20 коп. Інші компанії, серед яких і завод "Меридіан", не змогли приймати участь в тендері, оскільки "Зеонбуд" не погодив технічні параметри їх пристроїв.

Заявки на участь в тендері з відбору постачальника засобів прийому цифрового телебачення (сет-топ-боксів) для держпрограми забезпечення пристроями малозабезпечених громадян подали всього дві компанії: вітчизняна "Ромсат" і ліванська Strong Technologies, повідомив вчора організатор конкурсу - Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення. Перший заступник голови комітету Анатолій Мураховський уточнив, що було запропоновано три моделі приймачів - дві від Strong і одна від "Ромсат". Зараз вони проходять технічні випробування. "Я думаю, ми зможемо оголосити результати конкурсу вже в кінці тижня", - додав пан Мураховський.

Учасники тендера запропонували пристрої з практично ідентичною ціною: "Ромсат" - 487 грн, Strong - 486,8 грн. Пана Мураховського такий збіг не бентежить, він зазначає, що пристрої схожі за функціональністю. Всі три сет-топ-боксу вироблені в Китаї та дозволяють, крім прийому цифрового телесигналу, відтворювати відео-, фото-і музичні файли з USB-носіїв.

Згідно з держпрограмою, в найближчі два роки сет-топ-боксами безкоштовно повинні бути забезпечені 1,2-1,5 млн домогосподарств з майже 17 млн ​​в країні. В цьому році вони будуть видані інвалідам першої та другої груп, інвалідам війни третьої групи, сім'ям, які виховують дітей-інвалідів, а також малозабезпеченим сім'ям, які отримують соціальну допомогу або житлово-комунальні субсидії. У держбюджеті на закупівлю приймачів і доставку їх населенню передбачено 350 100 000 грн. Крім того, в проекті змін до держбюджету, зареєстрованому у Верховній раді в минулий понеділок, цю суму пропонується збільшити на 100 млн грн (див. матеріал на стор 1). "Ми розраховували закупити в цьому році 685 тис. приймачів, але якщо суму збільшать - зможемо купити більше", - говорить пан Мураховський.

Однак взяти участь у конкурсі змогли далеко не всі претенденти - всього чотири компанії запросили конкурсну документацію. В одній з них - київському заводі "Меридіан" - кажуть, що не змогли узгодити використання системи кодування телесигналу з провайдером цифрової мережі - компанією "Зеонбуд". "Для того щоб виробляти пристрої, необхідно отримати технічні умови від" Зеонбуду "і замовити чіпи з підтримкою кодування. А" Зеонбуд "не відповідав на наші листи протягом декількох місяців", - говорить заступник гендиректора "Меридіана" Анатолій Мар'єнко.

В "Зеонбуд" отримати коментарі не вдалося, але джерело "Комерсант", близьке до компанії, стверджує, що найближчим часом "Меридіан" отримає всю необхідну документацію. "" Ромсат "і Strong подали документи раніше за інших виробників. Крім того, з технічних причин на перевірку проекту пристрої, запропонованого" Меридіані ", знадобилося більше часу", - говорить співрозмовник "Комерсант". Він зазначає, що в компанії були сумніви в тому, що "Меридіан" здатний забезпечити необхідний рівень якості пристрою і сервісного обслуговування. "Меридіан" займається виробництвом продукції для ракетної промисловості, а контрольний пакет акцій підприємства знаходиться в держвласності.

"Меридіан" розраховує почати виробництво пристрою, незважаючи на відсутність держзамовлення, хоча зробити це буде набагато складніше, каже пан Мар'єнко. "Зараз ми можемо виробляти пристрій невеликими партіями - максимум 24 тис. на рік - і його роздрібна вартість буде на рівні ціни конкурентів - $ 61-62. Але якщо б у нас був держзамовлення, ми могли б знизити ціну за рахунок більшого обсягу виробництва", - говорить він. Переговори з "Зеонбуд" ведуть і іноземні виробники обладнання: російська General Satellite, американська Motorola і південнокорейська Humax, стверджують учасники ринку.
Переглядів: 946 | Додав: Vasja | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Ми рекомендуємо
Календар
«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Ми ВКонтакті
Статистика
Besucherzahler Pretty single Russian women and Ukrainian girls
счетчик посещений

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильники
Яндекс.Метрика
Переход по сайту
anunciar coche
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz