Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Ми рекомендуємо
Часи
Наше опитування
На якій мові публікувати матеріали та новини?
Всього відповідей: 140
Соціальні сеті
Hispasat 30 ° W В основному канали Іспанії та Португалії, вірніше їх платні пакети. Дивитися є що, кілька футбольних каналів, багато музики, в тому числі кілька каналів MTV, багато англомовних каналів, популярні Disney, Discovery, National Geografic та ін Любителі ХХХ теж залишаться задоволені.

NSS 7 22.0 ° W У Ku-діапазоні дивимося італійські канали, практично все можна спостерігати з популярного супутника Hot Bird. Інтерес представляє канал агенства Reuters - World News Service, в ефірі якого йдуть сюжети світових новин для телекомпаній. На момент останньої перевірки трансляції йшли відкрито.

Intelsat 901 18.0 ° W Кілька кодованих німецьких каналів.

Telstar-15 грудня ° W Популярний інтернет-провайдер, кілька відкритих каналів, кілька закритих і ... все. Крім інтернету може зацікавити мовлення в Viaccess 2.3 каналу Extream Sport. Бувають переодически та інші цікаві канали, в тому числі і National Geografic іноді йде відкрито.

Atlantic Bird 1 12.5 ° W В даний момент з нього дивимося кілька арабських каналів, ще кілька маловідомих, а так само італійські канали, серед яких MTV Italia.

Express 3A 11.0 ° W В С-діапазоні дивимося 1 канал-Всемирная сеть і РТР-Планета. У Ku-діапазоні набір з декількох італійських каналів, телебачення Грузії, Сербії.

Atlantic Bird 5 ° W Абсолютно непотрібний як для нас супутник, декілька іранських каналів, ще щось. В основному відомий, що при налаштуванні антени з мультіфіда, бічна головка Amos починає приймати ще й цей супутник, зважаючи на його безпосередній близькості до Amos.

Amos-1 / 2 4 ° W Ідуть кілька десятків каналів, велика частина яких закрита. Один із супутників, на якому влаштувалася частина українських телеканалів.

Intelsat 10-02 / Thor 2 / 3 1 ° W Кодований в Conax скандинавський пакет Digital + з безліччю програм і каналів англійською (все Discovery, A1, VH-1 Classic ...), кілька болгарських і словацьких каналів, румунські пакети, ін . Дуже схожий в цьому на супутник Sirius. Антена - 90-110 см. в залежності від потрібних променів супутника.

Sirius 4.8 ° E Частина українських каналів, кілька каналів російською мовою TVCi, Перший музичний, НТВ Мир (Via 2.6), Перший канал Всесвітня мережа (Via 2.6), РТР-Планета (Via 2.6), Ren-TV (Via 2.6) - і кілька прибалтійських каналів, у тому числі російськомовні 1-й балтійський, 3 + Балтика (кодовані в Via 2.5 / 2,6 і Videoguard), Пакет Viasat т.же кодований Videoguard представляє чималий інтерес завдяки відмінним західним каналам, а так же каналах на російською мовою TV1000, TV1000 Русское Кіно, Explorer, History, Discovery.

Eutelsat W3a 7 ° E Кілька європейських каналів, перегонка програм для Eurosport і Eurosportnews, 5-7 відкритих каналів з Туреччини і кілька десятків цікавих каналів платного турецького пакета.

Eutelsat W1 10 ° E Супутник в стилі "він просто є". Не набереться і десятка каналів, в основному рідко працюють фіди, перегін кількох каналів. Знаком в основному любителям сат-прийому, системи яких оснащені позіционером. В даний момент на супутнику російською мовою дивимося канал відомої американської кінокомпанії MGM і ізраїльський Israel Plus (обидва кодовані в BISS).

Hot Bird 1-5/7 13 ° E - Вражає виборів всіляких каналів на будь-який смак, у тому числі і російською мовою - Euronews, 1 канал, РТР-Планета, Планета-Спорт, MusicBox Russia, RU-TV і ін

Eutelsat W2 16 ° E З цього супутника можна прийняти деякі італійські канали, яких немає на інших супутниках, так само працюють канали з Восточноой Евроаи, в тому числі і кодовані пакети деяких країн (Сербія, Македонія, Албанія та ін.) Багато каналів віддано під технічну перегонку програм.

Astra-1 19.2 ° E "Перлина космосу" - так зазвичай наші телеглядачі називають німецький супутник ASTRA, а вірніше кілька супутників в цій позиції. Ця Групіровка супутників вважається найпопулярнішою в Європі. І справді, кращі німецькі (і не тільки) канали йдуть саме звідси. Платні пакунки окремі канали на будь-який смак. Дивимося штук 6 різних тематичних версій MTV, VH-1, VH-1 Classic. В якості безкоштовного бонусу повний "фарш-пакет" каналів Німеччини, а на наш погляд німецьке телебачення найякісніше, з доступного в нас, і багато, дуже багато радіостанцій! Більш менш гідний прийом супутника починаємо на антену 110 см. (бажано більше), для західних околиць колишнього союзу можливий прийом і на більш дрібні антени.

Eutelsat W5 21.6 ° E Кинутий і забутий супутник (колишня назва W3 і знаходився він раніше в позиції 7 ° E) на якому бачимо перегін кількох арабських, і масу дешевих інтернет провайдерів. дуже добре знайомий любителям "рибалки".

Arabsat 2d/3d 26 ° E - Як зрозуміло з назви, арабських супутник з відповідними каналами. Заради екзотики можемо поспостерігати музичні канали Rotana c додатком, арабські CNBC, TV5. Але а головне, багато любителів відкритих супутникових трансляцій знайдуть тут кілька каналів (Al Jazeera Sport, Saudi Sport, Kuweit Sport тощо), на яких можна знайти багато цікавого і абсолютно безкоштовно.

Eurobird-1/Astra-2 28 ° E Популярна європейська супутникова позиція. Через цю систему веде мовлення один з найбільших і найцікавіших платних пакетів Sky Digital (Великобританія). На антену 90 см. відмінно йде сигнал супутника Eurobird-1 (всі промені) і Astra-2 (північний промінь), в ефірі яких передаються багато телемагазинів, є музичні та кілька спортивних (в т.ч. Motors TV, Exteams Sports відкрито) каналів.

Eurobird-3 33 ° E - До недавнього врмени супутник називався E-Bird, але як і тоді ніякого інтерса поки для нас не представляє. Впевнене приймаються промені С і D, на яких бачимо тільки провайдерів інтернету.

Eutelsat W4 36 ° E Супутник, на якому НТВ + орендує тpанспордеpи. Крім платного НТВ + є відкриті канали - спортивний канал 7ТВ, казанський ТНВ, православний Союз, музичні Bridge-TV і A-ONE, розважальний Style. Інфоканал пакету НТВ +. Не так давно супутник використовує для свого пакета і оператор Триколор-ТВ, в ефірі якого близько десятка російських ефірних каналів, закритих для безкоштовного перегляду. Відкрито транслюється більше двох десятків московських і пітерських радіостанцій.

Hellas Sat-2 39 ° E Грецька супутник. Незважаючи на карти покриття, сигнал впевнений на антени невеликого діаметра (від 60см.). Дивимося, канали балканських країн, в т.ч. Греції, Кіпру, Болгарії, Македонії, Сербії, Словенії? УКРАЇНА і пару арабських каналів.

Express AМ2 40.0 ° E В С-діапазоні дивимося федеральні російські канали 1-й канал, Росія і Культура та їх дублі із зсувом програм на 2 години, програми Дагестану і Чечні, телеканали Домашній, Зірка, Підмосков'ї, а так само радіо Маяк, Радіо Росії, Радіо Культура і Юність. У Ku смореть практично нічого - азербаджанскій канал Space TV та інтернет-провайдер Planetsky, а так само Web-Sat.

Turksat / Eurasiasat 42 ° E Популярний турецький супутник, багато відкритих каналів, відповідно практично всі турецькі, пара азербайджанських, грузинських і ще якісь. Для любителів турецької музики, і особливо для футбольних вболівальників украй рекомендую - чемпіонати провідних країн Європи. Прийом можна вести на антени від 60см. (Бажано 90 см.).

Europe * Star 1 45 ° Е Мало каналів, вірніше вдалося поспостерігати всього декілька, та й ті особливої ​​цінності не представляють.

NSS 703 57.0 ° E Приймається пакет англійською мовою, але на жаль повністю кодований.

Express AM22 53 ° Е Популярний супутник. Дивимося з нього українські УТР (міжнародне мовлення), інформаційний Заграва, державний канал Культура, НТН і одеський канал Країна Рад. Росію представляють телеканали СТС і СТС-Домашний в двох дух - 0, +2 години, музичні телеканали - Муз-ТВ, Нео-ТВ. 2 канали з Білорусі - 1-й музичний і Столичне ТБ. Працює популярні в наших краях провайдери інтернету Spacegate і SkyDSL.

Intelsat 904 60 ° E Дивимося НТВ, телеканал Мир, НТК-Нове ТБ Кубані (СТС з місцевими вставками) + дві радіостанції - Рокс-Регіон і Маяк Кубані (Маяк-24), БСТ (башкирська супутникове ТБ + 2 місцеві радіостанції), БТ (національне ТБ Білорусі), радіостанція Маяк і калузький канал Ніка-ТВ (ДТВ-Viasat з місцевими вставками).

Intelsat 902 62.0 ° E У європейському промені в Ku-діапазоні спостерігаємо румунський канал Prima-TV і грецький пакет.

Intelsat 601 & 906 64.0 ° E У Ku-діапазоні в даний момент мовлення не ведеться, залишився тільки С.

Intelsat 704 at 66.0 ° E Ku-діапазон в даний момент мовлення не ведеться, залишився тільки С.

PAS 4 72.0 ° E Два українські канали - News One і Ru Музика, молдавська версія СТС і пара італійських каналів, провайдер інтернету і кілька фідів в європейському промені.

LMI-1 75 ° Е Каналів не мало, в основному російськомовні, в тому числі DTV-Viasat - пара дублів для різних часових поясів, НТВ, Домашній, СТС, Вести, Ізраїль +, український Інтер +, Російський ілюзіон (фільмової канал), версія +2 каналу Rambler-Телемережа, телеканали Світ, канали Дитячий і православний Благовіст і ще десяток каналів, кодування каналів Система Мультимедіа (Полювання та риболовля, Здорове ТБ, Драйв і Ретро-ТВ) і Viasat (TV1000, TV1000 Ru, Sport, Explorer і History). Прекрасно йдуть як північний, так і південний промені супутника.

Express 6A/АМ2 80 ° E Трансляції ведуться як в С-, так і в Ku-діапазонах. В С-діапазоні кілька цікавих внутрених російських каналів, але буде потрібно антена великого діаметру, а ось Ku радує - стандартна антена і дивимося цікаві канали з Сибіру (деякі з них ретранслюють московсом федеральні канали Росія, Зірка, Домашній, СТС, Ren-TV), 1 канал СНД, а так же пакет StarGate - близько 2-х десятків популярних каналів, але буде потрібно карта доступу.

Yamal-102/202 90 ° E У Ku-діапазоні на 90 см. дивимося кілька російських каналів (сибір і Далекий Схід), НТВ, ТНТ в декількох дух. B C-band каналів більше, мінімум антена 110 см. (пара транспордеров), а бажано 150 см.
Друзі сайту
Ми рекомендуємо
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Ми ВКонтакті
Статистика
Besucherzahler Pretty single Russian women and Ukrainian girls
счетчик посещений

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильники
Яндекс.Метрика
Переход по сайту
anunciar coche
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz